ПЕРЕВАГИ АКВАДРУКУ

1
Малюнок нанесений за допомогою аквадруку може протистояти УФ-променям, а нанесений лак зверху зробить імунітет до найдрібніших подряпин і потертостей.
2
Аквапрінт має дуже легку вагу, і не додасть додаткову масу вашим деталям.
3
Аквадрук не менше довговічний ніж якісне фарбування.
4
Малюнок вуглецевого волокна нанесений звичайною плівкою або в інший спосіб, ніколи не зрівняється з малюнком зробленим за допомогою імерсійного друку.

НАШІ РАБОТИ

Види текстур

Аквадрук

Аквадрук це спосіб нанесення друкованої графіки для тривимірних об'єктів. Наші декоративні плівки пропонують багато різноманітного кольорового тону і ефекту для будь-якого тривимірного об'єкту для фарбування поверхні. Варіанти стайлінгу варіюються в діапазоні від твердих кольорів, тертого алюмінію, карбону і фактури дерева.

У Києві, як і в усій Україні постійно зростаючою потребою в декоративних захисних покриттях, ми намагаємося доповнювати нашу колекцію текстур, також збільшувати якість роботи, що в свою чергу веде за собою відмову більшості від більш дешевих і примітивних видів прикраси декору як авто, зброї і багато іншого. Іммерсійний друк дає можливість вибору підкладки для будь-якого виду текстури. Високі і дивовижні властивості плівки, пропонують відмінні і стабільні результати. Ми є найкращими експертами з аквадруку які тільки можуть бути.

Інженерна підтримка проектів

Вибір кольору, має фундаментальне значення для нас. Наша команда постійно намагається визначати кольори тенденцій. Ми сприяємо тенденціям прикрашання автомобілів, будинків, човнів, транспортних засобів для відпочинку, а також вогнепальної зброї. Наш досвід в області кольору, покриттів і плівок дозволяє нам допомогти клієнтам оптимізувати розміщення кольору зовні і всередині конструкцій, щоб максимізувати ефект. Існують необмежена кількість кольорів і ефектів, таких як карбон, ефект зерна деревини, тертого алюмінію, мармуру, шкури тварин і багато іншого. Ми пропонуємо такі послуги як тюнінг салону авто, зовнішній тюнінг авто, камуфляж на зброю.

Технологія якій ви можете довіряти

Аквапрінт є технічним ноу-хау в галузі. Покриття зроблені за допомогою аквадруку мають імунітет до сонця, вітру, холоду, воді, потертостям. Багато відомих світових виробників автомобілів, зброї вже не одне десятиліття довіряють даній технології.

МИ НА КАРТІ

Посмотреть на карте Києва