Темы Wordpress русские
Современное оружие

Автомобілі

За допомогою аквадруку ви можете зробити невеликий тюнинг салону авто, або повноцінний рестайлінг - і ми вам можемо допомогти. Завдяки термостійким властивостями, практично на будь-яку автомобільну деталь можна нанести аквапрінт, в тому числі і на кришку двигуна.

Тюнінг салону авто - вуглецеве волокно, дерево і багато іншого ...

Можливо, у нас найпопулярніші замовлення на текстури з деревом і карбоном. Ми також пропонуємо, широкий вибір чудових текстур - метала, шкур тварин для автомобілів, катерів та інших транспортних засобів. На відміну від інших, ми можемо забезпечити професійний підхід до роботи і тривалу службу малюнка на деталях. Після нанесення, ви будете переконані, що це реальна річ!

Зовнішній тюнінг авто - карбон і багато іншого ...

Без сумніву, найпопулярніша текстура для автомобілів з малюнком карбону. Це виглядає фантастично на кришці двигуна, спойлере, автомобільних емблемах, дзеркалах і на інших деталях авто.

Фарбування авто в Аквадрук VS Обклейка авто плівкою - в чому різниця?

Основна відмінність між аквапрінтом і іншими стилями авто прикраси, є використовуваний матеріал. Гідрографічна плівка термостійка і закріплюється з тривалим терміном служби пофарбованого покриття. Ми використовує інноваційний процес нанесення малюнка для досягнення дивного, одного в своєму роді зовнішнього вигляду.

ЗАСТОСУВАННЯ

Деталі двигуна

1
Кришка двигуна
2
Повітрозабірники
3
Вихлоп

Зовнішні деталі авто:

1
Спойлер
2
Дзеркала
3
Дверна ручка
4
Значки та емблеми
5
Планки
6
Решітки

Деталі інтер'єру

1
Декорні панелі
2
Дзеркало заднього виду
3
Важіль перемикання передач
4
Кермо
5
Ручки дверей