Темы Wordpress русские
Современное оружие

Камуфляж

Камуфляж на зброю і мисливське спорядження

Якщо ви серйозний мисливець, ви полюбите наші камуфляжні текстури. Не вірите? Перегляньте наші декоративні текстури і зробіть ваше спорядження на голову вище за інших.

Камуфляжний Аквадрук мисливського спорядження

Зателефонуйте до нас і ми поговоримо про унікальний камуфляж для вашої зброї. Нестандартні малюнки створюються шляхом об'єднання вашого вибору кольору і наших дивовижних текстур. Камуфляжі на спорядження для полювання включає в себе - дерева, листя, очерет і багато іншого крім стандартного зеленого камуфляжу.

Камуфляжний Аквадрук - Що це таке?

Камуфляжний Аквадрук є процес упаковки вашої вогнепальної зброї або мисливського спорядження в текстуру для маскування. Для цього ми використовуємо наш інноваційний процес нанесення малюнка, який включає в себе занурення вашого спорядження в резервуар з водою - звідси і термін Аквадрук.

Камуфляжний Аквадрук для військової техніки

За допомогою нас ви отримаєте вміло замасковану військову техніку."Камуфляжний Аквадрук" цей термін, використовується для опису застосування дизайну камуфляжу на військових об'єктах з використанням перенесення малюнка в воді. Насправді, військові були одними з перших організацій, що використовують іммерсійний друк, перш ніж він став доступний для широкого загалу.

Жорсткий і міцний

Ми закінчуємо роботу покриваючи деталі тим же покриттям, використовуваним в виробництві автомобільної промисловості в усьому світі. Це дає вам міцний, тривалий результат. Він ідеально підходить для військового обладнання, необхідного, щоб витримувати тривалі періоди прямого впливу вітру, дощу, спеки та сонця.

ЗАСТОСУВАННЯ

Види зброї:

1
Гвинтівки
2
Рушниці
3
Пістолети
4
Пейнтбольні гармати
5
Військова техніка

МИСЛИВСЬКЕ СПОРЯДЖЕННЯ:

1
Луки
2
Окуляри
3
Фляга
4
Позашляхова автотехніка